چاپگر, کنتورگیری

نحوه مشاهده تعداد برگ پرینت شده توسط پرینترهای hp m28

کنتور پرینتر

با یکی دیگر از سری مقالات تخصصی فنی تک با عنوان نحوه مشاهده تعداد برگ چاپ (پرینت) شده در پرینتر در خدمت شما هستیم. این مقاله حاوی دستورالعمل هایی برای چاپ گزارش تنظیمات و نمایش تعداد برگ پرینت شده توسط چاپگر یا گرفتن کنتور ، خلاصه گزارش شبکه و گزارش آزمایش شبکه بی سیم است. این دستور العمل برای گرفتن کنتور hp m28 و چاپگرهای HP LaserJet ، M28w، M29a، M29w، M30a، M30w و M31w کاربرد دارد.

 چاپ گزارش پیکربندی (Print a Configuration Report) و گرفتن کنتور

گزارش پیکربندی یا Configuration Report یا مشاهده کارکرد پرینتر ، اطلاعات مهمی را برای شما لیست می‌کند. از جمله خلاصه مطالب ، نمایش تعداد برگ پرینت شده و تنظیمات کپی.
حالا دستورالعمل زیر را انجام دهید تا به راحتی به این گزارش دست یابید. این دستور العمل برای گرفتن کنتور hp m28 و سایر چاپگرهای ذکر شده است. لطفا مراحل زیر را به ترتیب برای مشاهده کارکرد پرینتر خود انجام دهید.

۱- چاپگر را روشن کنید.

۲- در صفحه کنترل پرینتر یا panel دستگاه، دکمه  دکمه کپی در پرینتر برای مشاهده تعداد برگ چاپ شده در پرینتر (Start Copy) را فشار داده و نگه دارید. هنگامی که چراغ  تصویر استارت پرینتر در مر حله دوم از مراحل کنتور پرینتر اچ پی و نمایش کارکرد پرینتر چشمک می زند ، آن را رها کنید.

به این ترتیب گزارش پیکربندی Configuration Report ، تعداد برگ چاپ (پرینت) شده در پرینتر و خلاصه شبکه Network Summary (فقط مدلهای بی‌سیم) چاپ می شوند.

تصویر پنل پرینتر و استفاده از دکمه های لازم برای نمایش تعداد برگ پرینت شده و گرفتن کنتور hp m28

چاپ گزارش خلاصه شبکه (Print a Network Summary)

این گزینه مخصوص چاپگرهای وایرلس و یا بی سیم است. خلاصه شبکه اطلاعاتی مانند آدرس IP ، نام شبکه (SSID) و وضعیت اتصال چاپگر را در اختیار شما قرار می‌دهد.
دستورالعمل زیر را برای چاپ Network Summary دنبال کنید.

۱- چاپگر را روشن کنید.

۲- در صفحه کنترل پرینتر ، دکمه (Start Copy) را فشار داده و نگه دارید. هنگامی که چراغ   چشمک می زند، آن را رها کنید.

به این صورت پرینت خلاصه شبکه بی‌سیم چاپ می‌شود.

چاپ گزارش آزمایش شبکه بی سیم  (Print a Wireless Network Test Report)

گزارش آزمایش شبکه بی‌سیم و یا کنتور ، اطلاعاتی در مورد وضعیت اتصال بی سیم چاپگر ارائه می‌دهد. این گزارش همچنین نشان دهنده هرگونه مشکل اتصال بی‌سیم است و ممکن است نحوه رفع آنها را توضیح دهد.
دستور العمل زیر را برای چاپ این گزارش دنبال کنید :

۱- چاپگر را روشن کنید.

۲ – در صفحه کنترل چاپگر ، دکمه Wireless تصویر دکمه وایرلس را ۱۰ ثانیه فشار داده و نگه دارید. هنگامی که چراغ  تصویر دکمه استارت چشمک می‌زند ، آن را رها کنید.

پرینت تست شبکه بی‌سیم چاپ می‌شود.

تصویر پنل پرینتر برای چاپ گزارش خلاصه شبکه

کنترل پنل پرینتر hp m28w

منبع: پشتیبانی شرکت hp

برای خرید و دسترسی به اطلاعات بیشتر و کامل‌تر می‌توانید به صفحه مدل آکبند پرینتر اچ پی مدل M28a مراجعه بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =