خدمات تعمیر پرینتر

سرویس و تعمیر پرینتر در محل فنی تک شامل ارائه انواع خدمات تخصصی نصب، سرویس و تعمیر انواع پرینترهای لیزری و جوهری می‌شود. در هر ساعتی از روز که نیاز به تعمیر چاپگرتان دارید، در هر محله از تهران که باشید، می‌توانید با قیمت مناسب، از خدمات فنی تک بهره مند شوید.

تعمیر پرینتر
guarantee-certificate

گارانتی کیفیت

stopwatch

صرفه جویی در زمان

dollar-coin

هزینه مناسب

stamp

تضمین اصالت قطعات

screwdrivers

سرویس در محل

خدمات شارژ کارتریج

در خدمات شارژ کارتریج فنی تک ، شارژ انواع کارتریج چاپگر در برندهای مختلف در کمترین زمان انجام میشود. با استفاده از خدمات شارژ کارتریج فنی تک ، تعداد دفعات بیشتری می توانید از پرینتر خود استفاده کنید. همچنین در این سرویس تعمیر کارتریج نیز در صورت نیاز انجام خواهد شد. برای دریافت این خدمات کافیست در همین صفحه از طریق دکمه ثبت سفارش یا از طریق شماره تلفن ۸۸۹۰۸۱۵۲ سفارش خود را ثبت کنید. سرویسکار پرینتر فنی تک در کمترین زمان در محل شما حاضر خواهد شد.

شارژ کارتریج

تعمیرات دستگاه کپی

یکی از نگرانی ها و دغدغه های کاربران در هنگام تعمیر دستگاه کپی جابجایی آن است. بیشتر دستگاه های فتوکپی وزن بالایی دارند و به همین دلیل جابجا کردن آنها کار مشکلی است. از طرفی بارها اتفاق افتاده که در حین جابجایی دستگاه ضربه خورده و بخش های مختلف آن آسیب دیده اند. فنی تک به شما این امکان را می دهد که از این دغدغه ها راحت شده و در بهترین شرایط فتوکپی خود را ترمیم کنید. پس از تماس با فنی تک و مطرح کردن مشکلات دستگاه، سرویسکار به محل مورد نظرتان مراجعه می کنند. سپس دستگاه و بخش های مختلف آن را به دقت بررسی می کنند و اقدامات تعمیری لازم را برای ترمیم آن انجام می دهند.

تعمیر فتوکپی

خدمات و پشتیبانی با انعقاد قرارداد ۶ ماهه و ۱۲ ماهه

در این نوع قرارداد، از کلیه دستگاه ها صورت برداری انجام می شود و با توجه به مدل و مارک دستگاه ها، هزینه میانگین خدمات پشتیبانی اعلام می گردد. هزینه قطعات یدکی اصلی به صورت مجزا به مشتری اعلام و در صورت تایید پروسه تعمیر انجام می شود.